Star Wars - Infografiki

44,99 zł

Świat klasycznej i nowej trylogii Gwiezdnych Wojen przedstawiony w formie grafik.

Jaka jest średnica Coruscant?
Ile różnych strojów miała na sobie Leia?
Jakie są modele mieczy świetlnych?
Ile osób pomieści kantyna Mos Eisley?

Wystarczy rzucić okiem, aby – dzięki infografikom przedstawiającym niezbędne informacje – poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

Kod EAN: 9788325325725

ISBN: 978-83-253-2572-5

Ilość

Świat Gwiezdnych wojen jest niezwykle bogatym uniwersum. To mitologia na miarę naszych czasów, w której krzyżują się losy różnych bohaterów, przeplatają wątki, zmieniają miejsca akcji, pojawiają nowe postacie i nowe historie. Grono fanów kosmicznej sagi nieustannie się poszerza, jednak nawet najbardziej zaangażowani jej miłośnicy zaczynają gubić się w świecie odległej galaktyki.

Z pomocą przychodzi im książka Star Wars. Infografiki, która w nowatorski i bardzo ciekawy sposób pozwala odnaleźć się w gąszczu informacji. Czym jest infografika? To obecnie bardzo modny trend pojawiający się w wielu dziedzinach życia, także w literaturze. Obrazowy, schematyczny, a jednocześnie ciekawy wizualnie sposób przekazywania informacji sprawdza się nie tylko w odniesieniu do danych statystycznych, ale także w analizowaniu konkretnych fragmentów opowieści.

Dlatego jeśli chcesz poznać: wielkość któregoś ze statków, liczbę modeli droidów typu astromech, które powstały, zanim stworzono R2-D2, oś czasu ostatniej bitwy w filmie, liczbę figurek Anakina Skywalkera czy liczbę pomruków Chewbacki, sięgnij po książkę Star Wars. Infografiki. Może nie odpowie ona na wszystkie pytania, ale z pewnością pozwoli Ci spojrzeć na sagę z zupełnie nowej perspektywy.

  • Strony: 128
  • Okładka: Twarda
  • Format: 155x208mm

Wszystkie opisy i teksty są właśnością sklepu Gretel. Kopiowanie surowo wzbronione.

Ameet