Adeptus Mechanicus Skitarii

104,99 zł

Wykorzystując potencjał i energię Świata Kuźni, Łowcy Skitarii są nieprzejednanymi, nieustępliwymi i nieugiętymi zabójcami. Dla nich walka nie kończy się, dopóki ich przeciwnik nie jest martwy - nawet, jeśli oznacza to ściganie ich przez dekady pomiędzy galaktykami.

Kod EAN: 5011921091843

Ilość

Łowcy Skitarii, w kapturach i maskach gazowych, prześladują swoją zdobycz uzbrojeni w karabiny galwaniczne. Każdy żołnierz jest zamknięty w ciężkim, uprzemysłowionym pancerzu wojennym Skitarii, ozdobionym symbolem Adeptus Mechanicus oraz najeżonym czujnikami, sensorami, antenami i czujnikami środowiskowymi. Pamiętając doskonale ciężkim ukształtowaniu terenu na Marsie, ich nogi zostały obcięte od kolan w dół i zastąpione bionicznymi zamiennikami - dając im powiew zimnego, cybernetycznego wzmocnienia.

W skład jednostki może wchodzić figurka Alpha, uzbrojony w Pistoled Radowy lub Pistolet Łukowy i broń białą (miecz energetyczny, taser lub buzdygan łukowy), a trzy inne mogą być wyposażone w broń specjalną - dostępne są: Arkebuz Transuraniczny, Karabin Łukowy i Rusznica Plazmowa, z czego ostatnia figurka może być zbudowana przy pomocy specjalnej głowy i plecaka.

Jedna figurka może być zbudowana jako Alpha, wyposażona we Wzmocniony Węzeł Danych lub w Omnispex - to pudełko prawdziwie ukazuje naturę zbieraczy danych - Adeptus Mechanicus.

Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do zbudowania dziesięciu Łowców Skitarii lub dziesięciu Strażników Skitarii.

Zawartość pudełka:

  • 23 głowy (11 głów Łowców)
  • 25 broni
  • mała wprasowywanka
  • 1x podkładka owalna 60x35.5mm
  • 10x podkładka okrągła 25mm

Wszystkie opisy i teksty są właśnością sklepu Gretel. Kopiowanie surowo wzbronione.

Games Workshop