Adeptus Mechanicus Ironstrider

129,99 zł

Poruszający się na dwóch nogach pojazd o kształcie czołgu - platforma artyleryjska o nazwie Ironstrider Ballistarius jest faktycznie strasznym widokiem. Utrzymywany w pionie za pomocą żyroskopu, z oprzyrządowaniem pozwalającym namierzać wrogów i zapewniającym śmiertelną celność, Ironstrider byłby jednostką, która zostałaby legendarna - gdyby tylko istniał ktoś, kto przeżyłby spotkanie z nim.

Kod EAN: 5011921091850

Ilość

Jako platforma mobilnej artylerii, Ironstrider Ballistarius może być wyposażony w jedną dwóch kombinacji uzbrojenia: podwójnie sprzężone działo automatyczne cognis lub podwójnie sprzężone lasdziało cognis. Nogi mogą zostać ustawione w dwóch różnych konfiguracjach - z suspensorami przymocowanymi pod różnymi kątam. Całość maszyny pokryta jest sensorami, modułami do zbierania danych i antenami. Dla pilota przewidziano cztery opcje głowy - trzy w kapturze i jedna z przyrządem do oddychania.

Ten 80-częściowy plastikowy zestaw oferuje wszystkie części potrzebne do zbudowania Ironstrider Ballistarius lub Sydonian Dragoon, posiada wprasowywankę z grafikami i podstawkę owalną 105x70mm.

Wszystkie opisy i teksty są właśnością sklepu Gretel. Kopiowanie surowo wzbronione.

Games Workshop