Genestealer Cults Atalan Jackals

139,99 zł

Atalan Jackals są czwartym pokoleniem Neophytes, którzy formują jeźdźców swojej sekty genowej. Przemierzają każdy zakątek planety, na której się znajdują, aby odkryć dla swojego kultu nowe obszary, które mógłby zainfekować.

Kod EAN: 5011921113729

Ilość

Atalan Jackals zapewniają szybko poruszającą się moc ogniową i pozwalają na szybkie ataki, które wspirają Twoją armię Genestealer Cult. Z możliwością przemieszczania się po polu bitwy z niesamowitą prędkością, sprawują się idealnie do wykorzystywania słabych punktów armii przeciwnika lub wykonywania kluczowych zadań.

Ten zestaw pozwala na zbudowanie jednej drużyny składającej się z pięciu Atalan Jackals - czterech na dirtcyclach, z towarzyszącym im jednym Atalan Wolfquad. Dostępne części pozwalają na dostosowanie drużyny i wyposażenie jej w dużą liczbę broni białej, materiałów wybuchowych i broni dalekiego zasięgu - dzięki czemu możemy wykonać figurkę, która sprawdzi się zarówno jako pomoc ogniowa, jak i walcząca na polu bitwy. Wolfquad oferuje opcje wyposażenia go w laser górniczy, Atalan Incinerator lub Ciężki Stubber, oferując jeszcze większą elastyczność. Całe uzbrojenie jest wymiennie pomiędzy figurkami, a duży zestaw głów i akcesoriów pozwoli na zbudowanie każdej figurki jako unikalna.

Zestaw zawiera 89 plastikowych elementów i 4 podkładki owalne 60mm oraz jedną podkładkę okrągłą 60mm.

Wszystkie opisy i teksty są właśnością sklepu Gretel. Kopiowanie surowo wzbronione.

Games Workshop