• -10,00 zł

Easy To Build: Primaris Redemptor Dreadnought

114,99 zł
104,99 zł Zniżka 10,00 zł

Redemptor Dreadnought (Redemptor Drednot) są gigantycznymi machinami wojennymi, które miażdżą kości i roztrzaskują czaszki kiedy przedzierają się przez wojska przeciwnika. Wyższe, większe i lepiej wykonane niż zwykłe Dreadnoughty, te goliaty bitwy zasilane są hypergęstymi reaktorami. Przyspieszają bardzo szybko, od ciężkiego, powolnego kroku do biegu tak ciężkiego, że trzęsie się ziemia, przedzierając się przez grad ognia podczas chwalebnej bitwy. Oto przykład wspaniałego projektu technicznego połączeń neuronowych Redemptora, który sprawia, że jego pilot, będąc zamkniętym w gigantycznym metalowym sarkofagu, może go kontrolować z zadziwiającą precyzją i szybkością.

Kod EAN: 5011921091232

Ilość

Zestaw został zaprojektowany tak, aby nawet początkujący hobbyści byli w stanie łatwo go złożyć, jednocześnie posiada tak dużo szczegółów, że najbardziej zatwardziali weterani go docenią. ETB Redemptor Dreadnought - Easy To Build - Łatwy Do Złożenia - posiada tylko 12 części. Części montuje się na wcisk (składanie figurki nie wymaga kleju!), jest bardzo proste, a same części przychodzą pokolorowane na kolor niebieski.

Będąc dwa razy wyższym on Primaris Space Marines, oraz wyższym i większym od standardowego Dreadnoughta - to jest szczególnie agresywnie wyglądający model, który pokazuje swoją potęgę na stole do gry. Jest uzbrojony w Pięść Redemptora i ciężki miotacz ognia na lewej ręce, i ciężkie działko automatyczne na prawej ręce. Na klatce piersiowej, na lewo i prawo od miejsca, gdzie znajduje się pilot - Space Marine - znajdują się ciężkie wyrzutnie granatów.

Zestaw składa się z 12 części, 90mm okrągłeś podkładki, każda część posiada dziurki montażowe do wciśnięcia. Zasady gry miniaturką także znajdują się w pudełku, razem z wprasowywanką ikonografii Ultramarines Vehicle.

Wszystkie opisy i teksty są właśnością sklepu Gretel. Kopiowanie surowo wzbronione.

Games Workshop